Klimas Wkręt-met wkręcony w „Polowanie na Smoka”

Grupa 17 rowerzystów z Częstochowy przygotowuje  wyprawę rowerową do Krakowa, by wspomóc Hospicjum Dziecięce przy ul. Krakowskiej 45 A w Częstochowie. W dniach 24-25 sierpnia  br. przemierzą 150 km na rowerach miejskich, aby zebrać fundusze dla chorych dzieci. Klimas Wkręt-met, jako Partner akcji, zainicjował malowanie smoków przez pracowników firmy i mocno angażuje się w  #polowanienasmoka.

Dlaczego smoki?

Akcja „Polowanie na Smoka” ma na celu wsparcie podopiecznych Hospicjum Dziecięcego w Częstochowie. W czasie przygotowań powstał pomysł, by sławni znani i lubiani ludzie dowolną techniką wykonali swoje smoki, które będą zbierane aż do finału akcji.  Zarówno dzieła, jak i środki finansowe zebrane podczas akcji, zasilą konto Fundacji „Polowanie na Smoka”, która wspiera Hospicjum. Ponieważ finałem rowerowej podróży jest Kraków, gdzie nad Wisłą ma swój pomnik Smok Wawelski, twórcy przedsięwzięcia postanowili na niego „zapolować”, przemierzając 150 km na miejskich rowerach.

Klimas Wkręt-met poluje na smoki i pomaga

Wielki zapał organizatorów, wszystkich wolontariuszy związanych z akcją oraz jej społeczny wydźwięk sprawiają, że „Polowanie na Smoka” z każdym dniem nabiera rozpędu, a Smoków przybywa. Klimas Wkręt-met, jako Partner, również wkręcił się w tę niezwykłą akcję. Aby wesprzeć podopiecznych i działalność Hospicjum, poprosiliśmy dzieci pracowników naszej firmy o narysowanie bądź namalowanie smoków. Wszystkie prace plastycznebędąprzekazane do Hospicjum, natomiast wybrane dzieła zostanąwylicytowane na aukcji. Wkręcamy się nawzajem, bo cel jest szlachetny, a przedsięwzięcie wymaga jedynie kreatywności, której najwięcej mają właśnie dzieci– mówi Sylwia Siejka, dyrektor personalny w Klimas Wkręt-met.

Rowerem miejskim przez Jurę Krakowsko-Częstochowską

Na pomysł wyjazdu do Krakowa na rowerach miejskich, wpadła ekipa z klubu rowerowego Niegrzeczne MTB z Częstochowy. Cała akcja jest niezwykła przez to, iż rower miejski jest cięższy od tych, którymi na co dzień jeżdżą śmiałkowie z Klubu. Jazda rowerem miejskim po pagórkowatym terenie Jury Krakowsko Częstochowskiej będzie nie lada wyczynem, nawet dla tak wprawionych kolarzy. Rowery miejskiemogą zostać wypożyczone na dłużej niż 12 godzin, przez co bariera regulaminowa przestała być ograniczeniem dla pomysłodawców wyprawy. Pozostaje trzymać kciuki za wspaniałych śmiałków, by bezpiecznie dotarli do Smoka.

KLIMAS WKRĘT-MET

KLIMAS WKRĘT-MET to wiodący, polski producent najwyższej jakości technik zamocowań. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne – w Kuźnicy Kiedrzyńskiej i Wanatach k. Częstochowy, wyposażone w najbardziej innowacyjną w Europie halę wtryskarek, magazyn centralny, a także zaawansowane laboratorium. Wkrótce Klimas Wkręt-met uruchomi trzeci zakład produkcyjny, który dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i aplikacji będzie przygotowany na założenia Przemysłu 4.0.

Firma systematycznie rozwija się na rynku krajowym i eksportowym, obecnie jej wyroby docierają do ponad 60 państw na świecie.

Dzięki doświadczeniu wysokiej klasy specjalistów, współpracy z producentami różnych branż, nowym inwestycjom oraz dialogowi z klientami, marka Klimas Wkręt-met od prawie 30 lat jest synonimem najwyższej jakości wyrobów, stosowanych w branży budowlanej.

https://www.wkret-met.com

Related posts

Leave a Comment