Meble o geometrycznych kształtach

Szukając wytchnienia i relaksu, często stawiamy na prostą architekturę naszych wnętrz. Dotyczy to również mebli. Szczególnie dużym powodzeniem cieszą się te o geometrycznych kształtach…

Meble o geometrycznych kształtach: Justus

Zaprojektowany przez Niels’a Gammelgaard’a Justus wyróżnia się surowymi liniami prostymi i szerokimi podłokietnikami. Masywna sylwetka sofy oparta jest na delikatnym, metalowym stelażu i sprawia wrażenie, jakby unosiła się nad ziemią. Zimny klimat konstrukcji przełamany został przytulnym, wzorzystym materiałem obiciowym Zara, opartym głównie na bawełnie.

Producent: SITS
Cena: Sofa 3-osobowa, tkanina Zara (bez poduszek dekoracyjnych) – 6 950 zł

Meble o geometrycznych kształtach: Linn

Krzesło to jest kwintesencją prostoty. Charakterystyczne wysokie, drewniane, prostokątne nogi stanowią wyrazistą podstawę tego mebla. Wraz z niewysokim oparciem, połączonym zgrabnie z podłokietnikami i siedziskiem, tworzą one spójną, kubistyczną całość. A bawełniano-lniana tkanina obiciowa podkreśla naturalność  i unikalny styl mebla.

Meble o geometrycznych kształtach
Producent: SITS Cena: Tkanina Caleido – 1 260 zł

Meble o geometrycznych kształtach: Ludvig

Stoi jak na szpilkach. Takie wrażenie sprawia sofa Ludvig, a to za sprawą oryginalnych metalowych nóżek, zwężających się delikatnie ku podstawie. Na nich spoczywa sylwetka mebla, którą tworzy harmonijne połączenie: wąskich i wysokich podłokietników, prostej formy oparcia i siedziska oraz wypełniających je poduszek utrzymanych w surowym, industrialnym stylu.

Meble o geometrycznych kształtach
Producent: SITS
Cena: Sofa 3-osobowa, tkanina Zen – 5 720 zł

Related posts

One Thought to “Meble o geometrycznych kształtach”

  1. Doma

    Bardzo ładne te kanapy, ale jakoś takie proste…zbyt proste. Ponoć w prostocie tkwi piękno 😉

Leave a Comment