Oczyszczacz z funkcją nawilżania do sypialni

czyste powietrze

Sypialnia to zdecydowanie miejsce, w którym spędzamy bardzo dużą ilość naszego czasu. To nie tylko czas na sen, ale także na relaks. Miło jest kiedy w sypialni panuje dobry nastrój, dlatego też podczas aranżacji wnętrz dbamy szczególnie o to pomieszczenie, ma być miło, wygodnie i przytulnie. Jesteśmy przekonani, że urządzone przez nas wnętrze będzie wystarczające, aby zrelaksować się jak najlepiej, jednak okazać się może, że to nie wszystko, a nasz spokojny i zdrowy sen będą zakłócać zanieczyszczania znajdujące się w powietrzu. Najskuteczniejszym sposobem na ich niwelowanie, także podczas snu są urządzenia z segmentu sterylizacji powietrza, czyli oczyszczacze powietrza.

Oczyszczacz powietrza jako funkcjonalny element wystroju sypialni

Sypialnia jest pomieszczeniem, o które dbamy ze szczególną uwagą, starając się stworzyć idealną ostoje spokoju, przez co bardzo często wybieramy ciepłe kolory, uzupełniamy sypialnie w przytulne koce, czy poduszki dekoracyjne, dbamy także szczególnie o jakość materaca do sypialny. Podczas jej urządzania warto jednak nie zapomnieć o jej uzupełnienie w oczyszczacz powietrza, który zadba od praktycznej strony o jakość naszego snu. Jak to zrobi?

  1. Skutecznie odfiltruje z powietrza takie zanieczyszczania jak pochodne smogu, alergeny, kurz, a także niweluje zawarte w nich wirusy i bakterie .

  2. Może nawilżyć nawet bardzo suche powietrze- jeśli borykamy się z suchym powietrzem w domu, z pewnością nie wpłynie to korzystnie na jakość naszego snu. Niektóre z dostępnych na rynku modeli posiadają dodatkową funkcję nawilżania, jak np. Sharp KC-A40EUW oczyszczacz powietrza.

  3. Wesprze przy alergii- jeśli cierpimy na alergie, okres wczesnowiosenny nie jest dla nas łaskawy, Sharp oczyszczacz z funkcją nawilżania, przyniesie niemałą ulgę. Podczas zakupu oczyszczacza, który ma skutecznie zwalczać alergeny, należy szczególnie zwrócić uwagę na zastosowane filtry, za eliminację tego typu zanieczyszczeń odpowiadać będzie filtr HEPA.

Dlaczego warto wybrać do sypialni sharp oczyszczacz z funkcją nawilżania?

Sharp w segmencie urządzeń do filtracji powietrza, od kilku lat wiedzie prym. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na wysoką skuteczność oczyszczania, cichą pracę i mnogość modeli, które łatwiej będzie nam dopasować pod własne oczekiwania. Funkcja nawilżania to dodatkowe wsparcie w walce o czyste i świeże powietrze. Jeśli wilgotność w sypialni nie mieści się między 40% a 60% nie będzie to korzystnie oddziaływać na jakość naszego snu, warto wówczas postawić na urządzenie 3w1, czyli sharp oczyszczacz z funkcją nawilżania i jonizacji.

Sharp KC-A40EUW oczyszczacz powietrza do każdego stylu wnętrz

W każdej sypialni doskonałym sprzymierzeńcem w walce z zanieczyszczeniami będzie model japońskiego producenta Sharp KC-A40EUW oczyszczacz powietrza z nawilżaczem. To funkcjonalne urządzenie filtruje powietrze przy pomocy trzech filtrów i jonizatora, a także dodatkowo je nawilża poprzez filtr nawilżacza. Pracuje nie głośniej niż szum liści, co jest niesłychanie ważną kwestią jeśli chodzi o urządzenie z przeznaczeniem do sypialni. Możemy korzystać z niego także w nocy, nie budząc przy tym domowników i nie zakłócając spokojnego snu. Oczyszczacze powietrza nie należą do designerskich urządzeń, jednak w przypadku modeli od Sharp w tym Sharp KC-A40EUW ich budowa i wygląd jest na tyle klasyczny, że wpisze się on doskonale w różnego rodzaju wnętrza. Kolor biały uniwersalny i klasyczny dopełni każde wnętrze od tych bardzo nowoczesnych po klasyczną elegancję. Oczyszczacz powietrza powinien być jednak przede wszystkim maksymalnie skuteczny, a to zapewnia wieloetapowa filtracja. Nie powinien również przysporzyć nam problemów podczas samego użytkowania, oraz być energooszczędny, te wszystkie cechy posiada Sharp KC-A40EUW oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji i nawilżania. Warto wspomnieć, że funkcja jonizacji skutecznie odświeży powietrze, a także zmniejszy elektrostatyczność, dzięki czemu możemy liczyć na mniej kurzu w sypialni. Nadaje się do pomieszczeń nieprzekraczających 26m2, jego wydajność wynosi 216 m 3/h, natomiast wydajność nawilżacza 450ml/h. W profesjonalnych sklepach znajdziemy go w cenie 1599 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Related posts

Leave a Comment