Fotel jako element aranżacji salonu

Fotel jako element aranżacji salonu

Gala Collezione oferuje swoim Klientom fotele o różnych kształtach i funkcjach. Dzięki możliwości wyboru obicia (skóra lub tkanina) oraz zastosowania połączeń kontrastowych pod względem użytych materiałów, jak i kolorystyki, każdy znajdzie idealny model, dopasowany ściśle do potrzeb i charakteru pomieszczenia.

Wszystkie fotele odznaczają się ciekawym, niesztampowym designem, precyzyjnym wykonaniem z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz wyjątkową prezencją. Spełniają swoją rolę zarówno w małych salonikach, sypialniach, jak i dużych wnętrzach, wpisując się idealnie w linię i charakter innych mebli. Oprócz tego każdy z nich jest idealnym meblem, gwarantującym dobre chwile odpoczynku po ciężkim dniu pracy z ulubioną książką w ręce czy filiżanką gorącej kawy.

Wszystko zależy od tego, jaki charakter ma mieć pomieszczenie – czy ma zostać zaaranżowane w stylu glamour, z nutką romantyzmu, awangardowo, a może surowo czy klasycznie? Każdy z Twoich pomysłów na przytulne i funkcjonalne wnętrze znajdzie swój oddźwięk w naszych zestawach meblowych i dodatkach. Jeśli chcesz uzyskać efekt nowoczesności i kontrastowości, możesz wybrać fotel w odmiennej konwencji stylistycznej niż sofa czy narożnik. Taki efekt wizualny zostanie wzmocniony poprzez zastosowanie dwóch materiałów (skóry i tkaniny) jako obicia i/lub dwóch zestawień kolorystycznych. Natomiast jeśli wolisz zachować harmonię wystroju wnętrza i naturalny charakter, wybierz fotel dopasowany do linii mebli, nie tylko pod względem wzoru, ale też koloru tapicerki.

Idealnie dobranie foteli (dostępne modele sprawdź tutaj: http://www.galameble.com/fotele-twoja-strefa-relaksu/), wpisujących się w architektoniczny charakter salonu czy  sypialni, pozwala na uzyskanie gustownego i zadawalającego efektu. Natomiast dodatkowo można urządzić pomieszczenie w taki sposób, aby znajdował się w nim kącik relaksu, gdzie można odpocząć, zatapiając się w przytulnym i dopasowującym się do pozycji ciała fotelu. Gala Collezione oferuje kilka wzorów foteli z FUNKCJĄ RELAKSU, pozwalającą na wyjątkowo komfortowe leniuchowanie dzięki możliwości zmiany kąta nachylenia oparcia i podnóżka. Dzięki temu dopasujesz ustawienia fotela optymalnie do wykonywanej czynności – oglądania telewizji, słuchania muzyki czy krótkiej drzemki.

Fotele z funkcją relaksu znajdziesz wśród modeli z linii SMART – to meble rozkładane, wypoczynkowe, ze szczególnym przeznaczeniem do odpoczynku w pozycji półleżącej. Oglądając ulubiony program czy zatapiając się w świat dźwięków ze słuchawkami na uszach w otuleniu delikatnej tkaniny fotela, przeżyjesz cudowne chwile odprężenia. Wybierając mebel z linii CLASSIC, otrzymasz fotel tradycyjny, wnoszący do pomieszczenia akcent tradycyjnego wzornictwa. Jeśli natomiast wolisz nowoczesne wnętrza,  wybierz fotele z linii MODERN – uszate, o kubełkowym kształcie, prezentujące się niesłychanie efektownie.

Od Ciebie więc zależy, jak chcesz urządzić swój salon czy sypialnię, wykorzystując do wzbogacenia aranżacji wyjątkowe fotele z oferty Gala Collezione. Zawsze uzyskasz oczekiwany efekt, niezależnie od tego, w jakiej konwencji zaaranżujesz swoje pomieszczenia.

Related posts

2 Thoughts to “Fotel jako element aranżacji salonu”

  1. ela_qw

    w takim fotelu można się zrelaksować 😉

Leave a Comment