Kingspan zaprasza na webinarium o elewacjach modułowych

Elewacje modulowe

Już 1 grudnia o godzinie 11:00 firma Kingspan zaprasza na webinar pt. „Przewagi elewacji z prefabrykatów modułowych nad elewacjami tradycyjnymi – obalamy mity o nowoczesnych systemach fasadowych”. W czasie spotkania, doradcy Kingspan wspólnie z ekspertami z MAS Design opowiedzą o tym, jakie możliwości kryją się za systemami fasadowymi i dlaczego są one przyszłością budownictwa.

Przed jakimi wyzwaniami stają architekci projektując obiekty wpisujące się w aktualne trendy rynkowe? Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę – zarówno mając na względzie aspekty wizualne, jak i wymogi środowiskowe? O czym pamiętać, aby wyeliminować już od wczesnego etapu projektowania ryzyko błędów wykonawczych? Na te i wiele innych pytań odpowiemy z perspektywy swoich doświadczeń, przy wsparciu firmy MAS Design – eksperta w obszarze architektonicznych systemów elewacyjnych.

Webinar elewacje modulowe

W drugiej części spotkania opowiemy krótko o cechach oraz dedykacji systemów modułowych Kingspan Evolution, Matrix oraz Dri-Design.

Webinar przeznaczony jest dla architektów, projektantów, deweloperów, inwestorów i głównych wykonawców od wczesnych etapów projektów, którym zależy na tym, aby osiągnąć jak najlepszy efekt końcowy.

Na webinarium można zarejestrować się pod linkiem:

https://register.gotowebinar.com/register/1440053879705895439?source=Press

Related posts

Leave a Comment