Nowe mieszkania na Bemowie

Lazurowa168 to nowoczesny budynek z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, które można zaaranżować zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Znajdują się w nim mieszkania zarówno jedno-, dwu- i trzypokojowe.

W lokalach znajdują się balkony (w części przeszklone) oraz trzyszybowe okna, gwarantujące bardzo dobrą izolację akustyczną i termiczną.

Lokalizacja i komunikacja

Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Bemowo, znajdującej się w lewobrzeżnej części Warszawy. Szybko rozwijająca się infrastruktura pozwala na wygodne korzystanie z okolicznych sklepów, przychodni, szkół, przedszkoli, restauracji, a zarazem pozwala na szybki dojazd do centrum miasta zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Nieopodal budynku znajduje się przystanek autobusowy linii 122, 149, 154 i N45, nieco dalej przystanek tramwajowy, a w przyszłości, 300 m od budynku powstanie również stacja II linii metra. W pobliżu jest także Wojskowa Akademia Techniczna z pływalnią i innymi atrakcjami. To wszystko sprawia, że inwestycja Lazurowa168 jest bardzo atrakcyjna również dla klientów inwestycyjnych.

Niewątpliwym walorem lokalizacji jest także bliskość terenów rekreacyjnych. Tuż obok obiektu znajduje Staw Jeziorzec, nieco dalej położony jest Park Leśny Bemowo z dwoma rezerwatami przyrody, a także Fort Blizne. W przyjemny sposób można spędzić swój wolny czas także w Parku Górczewska, który znajduje się zaledwie kilometr od Lazurowej168. Warto pamiętać, iż w bezpośrednim sąsiedztwie budynku nie ma lokali usługowych, które powodują hałas i mogą uciążliwe.

Podziemne parkingi

Dla mieszkańców budynku zostały przeznaczone podziemne miejsca postojowe, goście mogą natomiast skorzystać z miejsc naziemnych. Istnieje również możliwość korzystania z niezależnych platform parkingowych, co umożliwia parkowanie samochodów na dwóch oddzielnych poziomach. Tego typu rozwiązanie może zainteresować  również klientów inwestycyjnych, którzy mogą pobierać za nie dodatkowe opłaty.

Dodatkowe korzyści

Ważną zaletą inwestycji jest własność gruntów, dzięki temu czynsz za mieszkanie jest niższy, nie ma także potrzeby płacenia dodatkowych kosztów związanych z użytkowaniem wieczystym. Inwestor gwarantuje niską kwotę rezerwacji mieszkania oraz kompleksową obsługę. Chętnie przeprowadza przez całą transakcję, oferuje również pomoc doradcy finansowego oraz architekta wnętrz.

Related posts

One Thought to “Nowe mieszkania na Bemowie”

  1. Fipo

    Bemowo to fajna miejscówka, choć czasem z komunikacją miejską słabo.

Leave a Comment