Pralka do zabudowy-czy to rzeczywiście najlepsze rozwiązanie do małych wnętrz?

zabudowana pralka czy to dobre rozwizanie

Urządzenia AGD są dziś niezbędnym elementem wyposażenia domu i mieszkania, niezależnie od jego metrażu. W zależności od dostępnej przestrzeni oraz potrzeb możemy wybierać spośród pełnowymiarowych urządzeń oraz dostępnych w małym rozmiarze. Urządzając kawalerkę lub mikroapartament nie będziesz przecież wybierać pośród lodówek o wysokości 200 cm i szerokości powyżej 7 cm. Podobnie jest z pralką, jednak typowo przenośne urządzenia nie wykazują się efektywnością energetyczną, funkcjonalnością oraz konkurencyjnymi parametrami. Do niewielkich wnętrz zdecydowanie częściej polecane są pralki pełnowymiarowe, ładowane od przodu, przeznaczone do zabudowy.

Czym powinna charakteryzować się pralka do małego mieszkania?

W małym wnętrzu szczególnie ważny jest dobór wymiarów mebli oraz sprzętów. Zdarza się, że w dopasowaniu przedmiotów liczy się każdy centymetr. Nowoczesne sprzęty posiadają starannie przemyślaną konstrukcję, zapewniającą uniwersalność dopasowania oraz przemyślane wymiary, odpowiadające szafkom łazienkowym, umożliwiającym zabudowę. Pralka do zabudowy powinna być modelem, wyposażonym w bęben, ładowany z przodu oraz liczne funkcje, sprzyjające szybkiemu praniu i suszeniu. W niewielkich mieszkaniach nie ma miejsca i czasu na wielogodzinne, a nawet kilkudniowe suszenie. W małym mieszkaniu sprawdzi się zatem pralka d zabudowy, wyposażona w szybki program, eliminację zagnieceń, odświeżanie parowe oraz jeśli to możliwe funkcję suszenia wypranej odzieży. Pralka do zabudowy nie musi być utrzymana w nowoczesnej stylistyce. Jest niewidoczna dla osób postronnych oraz tworzy możliwość ukrycia nie tylko siebie, ale i bielizny, czekającej na pranie.

Pralka do zabudowy-dlaczego sprawdzi się w niewielkim wnętrzu?

W małym pomieszczeniu bardzo ważne jest utrzymanie porządku oraz dopasowanie mebli do możliwości aranżacyjnych. Pralka do zabudowy pełnowymiarowa sprawdzi się doskonale zwłaszcza, że zamknięta za pełnym frontem może wtopić się w łazienkową lub kuchenną zabudowę. Pralka jest urządzeniem niezbędnym, dlatego warto rozważyć jej ustawienie i obudowę w konkretnym miejscu mieszkania/domu. Sprawdzi się ona w niewielkim wnętrzu z uwagi na swoją funkcjonalność oraz spójny efekt wizualny, wkomponowany w stylową zabudowę kuchenną lub łazienkową. Chowając pralkę za zabudową tworzysz efekt spójnego wnętrza. Zlustruj https://magazynremont.pl/pralka-do-zabudowy-idealny-wybor-do-niewielkich-wnetrz i przekonaj się, jak doskonale może służyć pralka w zabudowie, zastosowana w niewielkim pomieszczeniu. Wybierając pralko-suszarkę do zabudowy dodatkowo wpływasz na ergonomię użytkowania małych wnętrz, bez konieczności rozwieszania prania i długotrwałego suszenia.

Pralka do zabudowy w małym mieszkaniu-jak ją zaaranżować?

W niewielkim mieszkaniu możesz zaaranżować pralkę w:

  • kuchni,
  • łazience,
  • przedpokoju,
  • składziku na akcesoria do sprzątania.

Najłatwiej zaaranżować pralkę w zabudowie kuchennej, zamykając ją za jednym z kilku frontów szafek kuchennych stojących. To rozwiązanie sprawdzi się, jeśli możesz pozwolić sobie na zajęcie przestrzeni ciągu szafek. W przypadku, gdy Twoja kuchnia lub aneks kuchenny są na tyle małe, że w ciągu stojących szafek nie zmieści się zabudowana pralka, warto zaaranżować ją w przestrzeni łazienki. Pralka oraz umywalka z szufladą mogą znajdować się pod wspólnym blatem, który w niewielkim wnętrzu może od razu stać się przestrzenią do wyprasowania odzieży. Brak miejsca na deskę do prasowania? Stylowa aranżacja pralki pod blatem z umywalką wymaga przeanalizowania kwestii wysokości. Pralka w przedpokoju i składzik€ również musi być obudowana i najlepiej umieszczona wewnątrz szafy typu bieliźniarka.

Related posts

Leave a Comment