Stoły z litego drewna – absolutny „must have”

Stoły z litego drewna, nieregularnie ciosane, z sękami, pęknięciami są obecnie synonimem luksusu i mimo zawrotnej ceny dla wielu stanowią „must have”.

Stoły z litego drewna stanowią ponadczasowe piękno. Dlaczego? Są one bowiem nasycone cechami, których nie da się podrobić czy zrobić drugiego takiego samego mebla. Do tych niepowtarzalnych cech, jakie drewnianym meblom nadaje materiał, z którego są tworzone, dochodzą jeszcze wyższe walory użytkowe co przekłada się na dłuższą eksploatację oraz wysoką jakość i zapach.

Meble takie są niestety droższe od tych kupowanych w sieciówkach, ale wiadomo – wysoka jakość determinuje wyższą cenę. Otrzymujemy jednak produkt, którego rozmiary możemy dopasować do naszych potrzeb, bo zwykle meble te robione są na zamówienie.

Stoły z litego drewna – nie ma drugiego takiego samego

Meble z drewna, a co za tym idzie również ręcznie robione drewniane stoły, to absolutny „must have”. Jak się okazuje, luksusem znowu zaczyna być posiadanie produktów wysokiej jakości, które nie są produkowane masowo, a nie kupowanie mebli globalnych marek. O ekskluzywności mebli drewnianych świadczy to, że są tworzone ręcznie i występują w jednym egzemplarzu.

Niezwykłość drewnianym meblom nadaje im samo drewno, które symbolizuje doskonałość, prestiż i stanowi wyraz wielkiego uznania dla natury. Stół, konsola, komoda – każdy mebel, który powstaje z tego materiału, naprawdę zachwyca. Zarówno swoją autentycznością, jak i niemożliwością uzyskania dwóch identycznych egzemplarzy wynikających z procesu produkcyjnego opartego na pracy ręcznej.

Stoły z litego drewna, Trebord

Stoły z litego drewna – jak powstają?

Stoły z litego drewna w całości tworzone są z jednego lub kilku kawałków drewna. Materiał, kształt i kolor nóg takiego stołu można dopasować do stylu i kolorystyki pomieszczenia, w którym ów mebel będzie stał.

Stoły z litego drewna, Trebord

Stoły z litego drewna, Trebord

Stoły z litego drewna, Trebord

Stoły z litego drewna, Trebord

źródło: Trebord

Related posts

One Thought to “Stoły z litego drewna – absolutny „must have””

  1. Wituś

    Stół drewniany to podstawa, sam też mam w salonie, który już służy nam parę dobrych lat 😀

Leave a Comment